Piżamowy dzień

Im bliżej wakacji, tym bardziej spragnieni relaksu i swobody rozpoczynamy dni tematyczne w naszej szkole. W piątek 26.04.2024 celebrowaliśmy Dzień Piżamy, w którym obowiązywała moda, oczywiście piżamowa. Uczniowie starsi i młodsi, a nawet nauczyciele, paradowali po szkolnych korytarzach w swoich ulubionych piżamkach. Niektórzy przynieśli również swoje ulubione pluszaki. Atmosfera była wesoła, na wszystkich buziach gościł uśmiech, zwłaszcza kiedy mijało się "Piżamowca". Piżamowcom również dopisywał dobry humor, co widać na załączonych zdjęciach. Na pewno w przyszłym roku powtórzymy akcję ????Mamy nadzieję, że oprócz wspomnień, zostanie nam w pamięci również idea tego dnia, jaką jest solidarność z dziećmi, chorymi onkologicznie.

29 kwietnia 2024 | Joanna Osenkowska | Powrót do spisu wiadomości