Półkolonie letnie 2024 r

Szanowni Państwo, na przełomie czerwca i lipca w naszej szkole zostaną zorganizowane dla uczniów klas I - III półkolonie letnie pod hasłem „Tropiciele letnich przygód”.

I turnus – od 24 do 28 czerwca 2024 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

II turnus – od 1 do 5 lipca 2024 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek, zajęcia na szkolnym basenie. Myślę, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! Szczegóły programu wkrótce.

Opiekę podczas półkolonii zapewniamy od godziny 8.00 do godziny 16.00.

Koszt uczestnictwa to 240 zł (z wyżywieniem - dwudaniowymi obiadami) za jeden turnus. Obiadu nie przewidujemy w dniu wycieczki autokarowej do Żmigrodu (I turnus) oraz do Świdnicy (II turnus).

Zapisy na półkolonię odbywają się od 21.05.2024 r. do 28.06.2024 r. (dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84) oraz 10.06.2024 r. do 12.06.2024 r. (dla uczestników, niebędących uczniami Szkoły Podstawowej nr 84).

Rekrutacja może zostać zakończona przed wyznaczonym terminem, jeśli limit miejsc wypełni się wcześniej.
W celu zapisania dziecka na półkolonię należy dokonać wpłaty na wskazane w karcie kwalifikacyjnej konto oraz złożyć kartę w terminie:

dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 84:

od 21.06.2024 r. do 28.06.2024 r. w sali 0.53 w godzinach 6.45 – 7.45 lub u wychowawców klas swoich dzieci.

dla uczniów z innych szkół:

od 10.06. 2024 r. do 12.06.2024 r. w sekretariacie szkoły (tylko w przypadku wolnych miejsc).

Liczba miejsc jest ograniczona (I turnus 8 grup – 120 osób, II turnus - 6 grup – 90 osób).

Wersję papierową karty kwalifikacyjnej można pobrać również z portierni w holu szkoły.

W codziennym programie półkolonii oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, zajęcia na szkolnym basenie, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek. Dobrany do wieku program, atrakcyjne tematy i formy zajęć będą dla dzieci wspaniałym początkiem wakacji.

Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział m.in. w warsztatach ekologicznych „Bioróżnorodność”, „Obrazy z mchem”, „W moim ogródeczku”, artystycznych - „String Art” oraz komputerowych. Nie zabraknie także spotkań ze sztuką. Podczas zajęć „Latające kozy Marca Chagalla” oraz „Street art ” dzieci poznają wybrane nurty w sztuce, obejrzą dzieła sławnych artystów oraz stworzą niepowtarzalne kompozycje plastyczne.

Swoją kondycję uczniowie sprawdzą na zajęciach sportowych z trenerem baseballu, treningu lacrosse oraz zabawie na szkolnym basenie. Podczas pierwszego turnusu planujemy wycieczkę autokarową do nadleśnictwa w Żmigrodzie. Miłośnicy zabawy z pewnością będą zachwyceni możliwością spędzenia czasu w wiosce indiańskiej "POCAHONTAS". Uczestnicy wycieczki będą tam wykonywać zadania, które pokażą jak bawić się w sposób prosty, a jednocześnie wymagający zaangażowania, umiejętności pracy w grupie i twórczego myślenia.

Podczas drugiego turnusu odwiedzimy jaskinię nietoperzy w Świdnicy oraz wioskę indiańską Tipi Town w Kamieńcu Wrocławskim. Zapewniamy sielski klimat i możliwość zabawy na łonie natury.

PROGRAMY PÓŁKOLONII 2024 - TURNUS I

PROGRAMY PÓŁKOLONII 2024 - TURNUS II