Pasowanie na Czytelnika uczniów klasy 1 c

Dnia 17 października w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne Pasowanie na Czytelnika. Uczniowie klasy 1 c podczas spotkania zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. W obecności Pana Dyrektora przyszli czytelnicy złożyli przyrzeczenie w związku z poszanowaniem książek i zostali uroczyście pasowani księgom – Bajarz Polski.

Uczniowie wysłuchali czytanej przez bibliotekarkę książki Ingi Moore „Łoś i biblioteka na kółkach”. Uczestniczyli w rozmowie na temat znajomości bohaterów bajek oraz rozwiązywali zagadki tematyczne. Po zakończonej uroczystości uczniowie wypożyczyli swoje pierwsze książki. Wszystkim czytelnikom życzymy pogłębiania umiejętności czytania.

20 października 2024 | Antonina Połch, Katarzyna Kuligowska | Powrót do spisu wiadomości