Finał "Szlachetnej Paczki"

"Szlachetna Paczka" to dla najbardziej potrzebujących, nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania.

Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu, osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście Państwo sprawić w ten świąteczny czas.

Poniżej, zamieszczamy relację z przekazania paczek Pani Victorii:

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Podczas wręczania paczek nie mogło zabraknąć łez. Panią Victorię ogarnęła radość i szczęście. Wolontariusze pomogli rozpakowywać prezenty. Była to chwila w której smutki odeszły na bok, a uśmiech z twarzy pewnie jeszcze długo towarzyszył obdarowanej. Pani Viktoria najbardziej ucieszyła się z mopa parowego, na który zareagowała słowami "Oooo! Mój Mop!" Pani Victoria jest bardzo wdzięczna, za każdy okazany gest.

Słowo od Pani Victorii

Jest to jeden z najpiękniejszych dni w moim w życiu. Spotkało mnie tyle radości ze strony Darczyńców i Wolontariuszy. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Wierzę że na świecie jest więcej takich ludzi, którzy pomagają innym. Życzę Wam, drodzy Darczyńcy, aby spotkało Was coś równie pięknego, jak mnie, podczas Weekendu Cudów!!!

Słowo od Wolontariusza

Serdecznie dziękuję za współpracę i przekazaną pomoc rodzinie! Wnieśliśmy w życie samotnej kobiety wiele radości i szczęścia. Sprawiliśmy, że smutki odeszły na bok. Prezenty, które otrzymała Pani Viktoria z pewnością posłużą jej przez długi czas. Podczas wręczenia paczek rodzinie, przeżyliśmy wiele emocji, samych pozytywnych, była to przepiękna chwila dla nas wszystkich. Życzę całej ekipie, która przyczyniła się do stworzenia cudnych prezentów Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wiele radości, pogodnych chwil oraz samych sukcesów w przyszłości! Szczęścia w Nowym Roku!

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca w niespodziewanym momencie:)))

Sylwia Kutrzuba i Danuta Niepołońska

17 grudnia 2020 | Sylwia Kutrzuba Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości