Kiermasz Wielkanocny

Uwaga Kiermasz.

Uwaga Kiermasz.

Zapraszamy dzieci, rodziców, licznych i wiernych przyjaciół SP84 do wspólnego przygotowania i celebrowania świąt Wielkanocnych podczas dorocznego szkolnego Kiermaszu, który odbędzie się w holu szkolnym 30 - 31.03.2023 roku. Cel będzie jak zwykle szczytny i ważny dla naszych dzieci. Zachęcamy do przynoszenia wspólnie wykonanych stroików, ozdób, pisanek, kartek, zajączków, baranków, wypieków i innych wielkanocnych akcesoriów. Serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia na Kiermaszu Wielkanocnym.

21 marca 2023 | Świetlica szkolna | Powrót do spisu wiadomości