II miejsce naszej drużyny w konkursie BROKER INFORMACJI JR!

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w konkursie organizowanym przez Mediatekę we Wrocławiu. Paroosobowe reprezentacje klas szóstych w etapie szkolnym przygotowały się do etapu międzyszkolnego w bibliotece szkolnej. Uczniowie poszerzali wiedzę na temat źródeł informacji, doskonalili umiejętności wyszukiwania informacji, gromadzenia i selekcji informacji oraz posługiwania się technologią informacyjną.

Klasy szóste w etapie szkolnym reprezentowali uczniowie: klasa 6a: Mikołaj Bodetko, Filip Bolek, Mateusz Błach; 6b: Halszka Wróblewska, Maja Gorodzka, Marta Janowicz; 6C: Ada Próchniak, Kacper Przychodzeń. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie klasy 6c: Ada Próchniak i Kacper Przychodzeń. Etap międzyszkolny odbył się w Mediatece. Reprezentacje pięciu szkół rywalizowały o kolejne miejsca w konkursie. Ada Próchniak i Kacper Przychodzeń zajęli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Broker Informacji. Gratulujemy uczniom osiągniętego sukcesu!

30 marca 2023 | Marta Kulla, Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości