Co u nas się dzieje

Piknik pod Chmurką

Dnia 31 czerwca z okazji Dnia Dziecka w świetlicy odbył się „Piknik pod chmurką”.

W trakcie tego wydarzenia na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi były zabawy z chustą Klanzy, malowanie twarzy oraz stacje z różnymi wyzwaniami. Nie zabrakło oczywiście także gry w klasy, badmintona oraz piłkę nożną. Każdy z uczniów mógł przynieść swoje przekąski oraz napoje. Każda z grup świetlicowych otrzymała tzw. „pakiet startowy”, w skład którego wchodził koc piknikowy, piłka oraz wiaderko kredy, który został sfinansowany ze środków zdobytych podczas kiermaszu wielkanocnego.

Piknik był doskonałą okazją do zintegrowania uczniów, zniknęły wszelkie podziały na wiek, czy grupę świetlicową. Liczyła się tylko dobra zabawa!

Wszystkim naszym podopiecznym w dniu ich święta życzymy wielu uśmiechów oraz samych sukcesów! :)

Piknik pod ChmurkąPiknik pod Chmurką

1 czerwca 2019 | Justyna Wolecka | Powrót do spisu wiadomości