Daj piątaka na kociaka

Wspieramy Fundację FOP z Wrocławia i zachęcamy do udziału w akcji "DAJ PIĄTAKA DLA KOCIAKA". Wysyłając 5zł zapewniamy puszkę pełnowartościowej karmy lub pomoc weterynaryjną dla chorych kociąt.

Wydarzenie trwa do 6 grudnia - w tym dniu pojadą do Fundacji mikołajkowe dary

Największą pomocą jest ofiarowanie domu bezdomnym zwierzętom, ale równie cenny jest stały przelew na 5zł. Ziarnko do ziarnka i złoży się miarka. Fundacja FOP bardzo dziękuje za każdą pomoc.

W klasach II wspieramy akcję przy okazji zajęć z psychologiem i rozwijania postawy altruizmu. Dzieci dokonują wyboru między zbiórką karmy (bezzbożowej) i żwirku a udziałem w akcji "Daj piątaka dla kociaka" - za co również serdecznie dziękujemy.

Dane do przelewu: Fundacja Ochrony Przyrody i Pomocy Zwierzętom FOP
PLUS BANK S.A. 62 1680 1235 0000 3000 0918 6615
z dopiskiem: „darowizna SP84” lub „darowizna Janek Kowalski SP84”

Opiekun wydarzenia: Edyta Klatka, psycholog szkolny, sala 1,13(fot. źródło internet)