Nippon Warriors za nami !!

Nippon Warriors - Turniej o Puchar Dyrektora naszej Szkoły zgromadził dzisiaj ponad 140 uczestników z klas 1-3. Rywalizacja była bardzo mocna bowiem w niektórych kategoriach wagowo wiekowych startowało ponad 40 zawodników i zawodniczek.

I tak w poszczególnych kategoriach medale zdobyli:

Klasy pierwsze : do 20kg 1. Adrian Bieżyński, 2.Dymitro Rabiakon 3.Tosia Zawiślańska 3. Olivier Borkowski

do 30kg 1. Oliwia Czepułkowska 2. Bruno Nieciąg 3. Karol Prusakiewicz 3. Jaremi Kraśniewski

do 40kg 1. Wiktoria Menczak 2. Maja Durał 3. Martyna Krzywińska 3. Oskar Włusek

Klasy drugie

do 30kg 1. Alicja Piekarz 2. Krzysztof Brodziak 3. Wojciech Murzyn 3. Kornelia Kozyra

do 40kg 1. Wiktor Nowik 2. Aleksy Stal 3. Filip Błaszczyk 3. Hubert Mistecki

Klasy trzecie

do 25kg

1. Antoni Pałka 2. Sara Witczyńska 3. Franciszek Lelek 3. Marika Skrzypczak

do 35kg

1. Filip Brączek 2. Wiktor Korpas 3. Gabrysia Wołoszyn 3. Marek Kostecki

do 50kg

1. Zosia Antoniak 2. Michał Kuźmicki 3. Maciej Kowalczyk 3. Roman Staffolani

Ponadto najlepsze rezultaty czasowe w czasie całego turnieju eliminacji i finałów zostały nagrodzone pięknymi pucharami. W klasach pierwszych Karol Prusakiewicz i Oliwia Czepułkowska uzyskali najlepszy wynik czasowy! Natomiast w klasach drugich Filip Błaszczyk i Ala Piekarz, a w klasach trzecich Filip Brączek i Gabrysia Wołoszyn! Brawo! Gratulacje !!

Ogromne podziękowania dla wolontariuszy z klas siódmych bez których te zawody nie mogły by się odbyć!

Widzimy się za rok!

18 listopada 2022 | Powrót do spisu wiadomości